Pamatnosacījumi atbildīgai īstermiņa kredīta noformēšanai

īstermiņa kredītsRēķinoties ar mūsdienu straujo dzīves ritmu, arvien vairāk tiek novērtēta rūpīga ģimenes budžeta plānošana. Taču pat tā nespēj pilnībā nodrošināties pret negaidītajiem izdevumiem, kas reizi pa reizei mēdz rasties. Šī iemesla dēļ daudzās mājsaimniecībās par noderīgu risinājumu steidzamās situācijās tiek atzīts īstermiņa kredīts, ko šobrīd salīdzinoši vienkārši var noformēt internetā.  To izsniedz bez ķīlas, galvojuma un citu sarežģītu formalitāšu kārtošanas, turklāt pieejams diezgan ātri – nereti vien dažu minūšu laikā.

Īstermiņa kredīts var būt parocīgs risinājums, kad naudas līdzekļu pietrūkst neatliekamu situāciju risināšanai. Tomēr vienmēr jāpatur prātā, ka kredīta noformēšana ir atbildīgs lēmums. Izvērtēt kredīta nepieciešamību palīdzēs vairāki faktori:

  • Ienākumu līmenis. Tam jābūt tādam, lai noteiktajā termiņā aizdevumu bez problēmām varētu atmaksāt. Būtiski arī samērot savas vēlmes ar iespējām. Kopējam kredītmaksājumam nevajadzētu būt lielākam par 25- 30% no ikmēneša ienākumiem. Pretējā gadījumā palielinās risks iekļūt apburtajā lokā, no kura ļoti grūti ir izkļūt;
  • Pozitīva kredītvēsture. Ņem vērā, ka, izvērtējot kredīta pieteikumu, aizdevējs pievērš arī kredītvēsturei. Tas ir vēl viens iemesls, kādēļ būtiski nekavēties ar aizdevuma atmaksu un ievērot visus līgumā noteiktos termiņus – negatīva kredītvēsture būtiski samazina iespējas turpmāk saņemt aizdevumu. Vēl vairāk – lielākā daļa aizdevēju kredītu cilvēkam ar sabojātu kredītvēsturi nepiešķir vispār.

Piešķirto summu var izmantot dažādu mērķu sasniegšanai, taču aizdevumu vajadzētu noformēt tikai tad, ja tas patiešām vajadzīgs – neatliekamu izdevumu segšanai, nevis lietām, bez kurām šajā brīdi var iztikt.

Pirms aizdevuma noformēšanas svarīgi arī iepazīties ar visiem līguma noteikumiem.

FerratumBank aizdevumi

Meklējot iespējas aizņemties, vērts aplūkot FerratumBank piedāvājumu. Šis aizdevējs nodrošina daudzveidīgus un modernus kredītu variantus:

  • Īstermiņa kredītu. Tā ir iespēja aizņemties līdz 350 eiro jaunajiem klientiem un līdz 400 eiro pastāvīgajiem klientiem. Maksimālais termiņš, kurā jāatmaksā aizdevums, ir30 dienas. Jāpiebilst, ka pirmais īstermiņa kredīts tiek piešķirts bez komisijas maksas – jāatdod tikai pamatsumma.
  • Patēriņa kredītu. Lielāku plānu realizēšanai var noderēt kredīts uz ilgāku laika posmu. FerratumBank piedāvājumā kredīts līdz 1500 eiro ar atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem. Pirms aizdevuma noformēšanas noteikti iepazīsties ar plānoto ikmēneša maksājumu aizdevēja mājaslapā esošajā kredītkalkulatorā un salīdzini to ar savām atmaksas iespējām;
  • Kredītlimitu. Vēl viens moderns kredīta veids, kas sniedz iespēju aizņemties iepriekš noteikta kredītlimita ietvaros. Maksimālā kredītlimita summa jaunajiem klientiem ir 1000 eiro, aizņemoties atkārtoti – 1200 eiro. Piešķirto kredītlimita summu var izņemt visu uzreiz vai arī izmantot to pa daļām. Ja kredītlimits ir noformēts, bet netiek izmantots, par to nekas nav jāmaksā. Būtiski piebilst, ka jaunie klienti pirmās 30 dienas kredītlimitu var izmantot pilnīgi bez maksas.

Pirms izvēlies un noformē savai situācijai atbilstošāko risinājumu, iepazīsties ar visiem aizņemšanās nosacījumiem:

  • Īstermiņa kredīts un Kredītlimits pie FerratumBank pieejams tiem Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kuri sasnieguši vismaz 21 gada vecumu;
  • Patēriņa kredīts pieejams tiem, kuri ir vismaz 25 gadu veci.

Kad esi izvērtējis vajadzību pēc kredīta un savu atbilstību aizdevēja noteiktajām prasībām, vari pieteikties aizdevumam. Reģistrējies FerratumBank interneta vietnē, norādi prasīto informāciju, vēlamo aizdevuma summu, kā arī atmaksas termiņu. Lai pabeigtu reģistrāciju, no sava personīgā konta uz aizdevēja bankas kontu pārskaiti vienu eiro centu. Kad pieteikums nosūtīts, gaidi atbildi par kredīta izsniegšanu. Aizņemies atbildīgi!