Iespieddarbu sagatavošana un ražošana

Firma sniedz poligrāfijas pakalpojumus, kas saistīti gan ar iepakojumu vizuālo izskatu, gan ar dažāda tipa apdruku, kas palīdzēs realizēt ikvienu Jūsu ideju un vissarežģītākos nodomus. Ir būtiski kļūt ievērojamam un atšķirīgam, lai gūtu sekmes bagātajā tirgū, tāda iemesla dēļ katra preces detaļa ir nepārprotami svarīga, tieši tādēļ darbinieki piedāvā atbalstu, lai varētu izveidot tieši to, ko Jūs sākotnēji būsiet izdomājis attiecībā uz iepakojumu dizainu vai pašas preces dizainu. Iespējas ir ļoti grūti aptvert, jo var izmantot servisu gan maza apjoma darbu veikšanai, gan, piem., lielu reklāmas kampaņu sekmēšanai, drukājot plakātus un reklāmas logus internetā.

Kāda materiāla preces atļauts apdrukāt?

Vēlams sākt ar to, ka pakalpojumu klāstā ietilpst visa tipa druka. Kā piemēram, digitāla druka ir ekonomiski atbilstoša un paredzēta maztirāžas darbiem, bet lieltirāžas – lielformāta vai ofseta druka. Katrai no klientu iecerēm ir izdomāta taktika, kā to visu izdarīt atbilstoši materiālajām iespējām un apdomīgāk, lai patērētājs būtu laimīgs par rezultātu un saņemtu to, ko vēlējās. Izraugoties vēl pirms tam neminētu drukas veidu jeb sietspiedi, Jūs varat drukai izraudzīties visa veida, formas un arī visādu izejmateriālu priekšmetus, piedodot savai precei vēl ievērojamāku vērtību un unikalitāti. Lieciet aiz auss, ka apstrādāt un pārveidot iespējams ne tikai visa veida formas, bet arī izejmateriāla piederumus, tāpēc Jūsu izvēle var būt gan stikls, gan plēve, gan koks utt. Iespējams, ka visātrākais tips ir saistīts ar lielformāta druku – baneriem, plakātiem u.c. – , jo tā tiek īstenota uzreiz no datorā sagatavotā faila. Lielformāta druka lielākajai daļai interesentu noteikti saistās arī ar to, ka šādi izgatavotus gala produktus drīkst izvietot ārpus telpām, jo tiem nevar kaitēt nekādi laikapstākļi.

Kāda tipa iepakojumus ir iespēja izstrādāt?

Poligrāfijas pakalpojumi, kurus te varēsiet atrast, nebūt nav saistīti vienīgi ar apdruku, bet arī iepakojumu unikālu izveidošanu, pietam viss tiek radīts sīki un smalki pēc Jūsu iecerēm. Kopā ir 3 veidi, no kuriem izraudzīties – ekonomiskais, ekskluzīvais un nestandarta iepakojums – ikviens domāts cita mērķa īstenošanai. Jūs katrs varat savam iepakojumam piedot “odziņu”, radot kādu neredzētu detaļu, kas liktu pircēja elpai aizrauties – jaunu formu, atvēršanas metodi utt. Uzņēmums nodrošina gan darbu ar profesionālām iekārtām, gan ar savu roku izmantošanu, lai visi interesenti reāli saņemtu to, kas bija padomā. Ja Jūsu plānos nav nekas sarežģīts un specifisks, gaužām elementāri ir saņemt savā īpašumā ekonomiskos iepakojumus, kas nepievērsīs lieku uzmanību, toties sargās produktus no bojājumiem pārvešanas gaitā. Jūsu tiesības garantē arī iepakojuma koncepta izstrādi kopā ar kādu no darbiniekiem, lai nenāktos šaubīties starp dažādiem veidiem, viņi palīdzēs ātrāk izdomāt, kādam mērķim un kādiem cilvēkiem paredzēti šie iepakojumi.